Produkt 3

Sage Symfonia 2.0 Kadry i Płace


Sage Symfonia 2.0 Kadry i Płace wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników w małych i średnich firmach. Automatyzuje obliczanie płac i ewidencję czasu pracy. Zapewnia kompleksową obsługę wszystkich form zatrudnienia, w tym również umów cywilno-prawnych. Współpracuje z programem Płatnik w zakresie deklaracji ZUS, umożliwia przygotowanie dokumentów zgodnych z formatem aplikacji SODiR OffLine minimalizując ryzyko błędu możliwego w przypadku ręcznego wykonywania tych czynności.

Kluczowe funkcjonalności i zalety:

√  zyskasz program wspierający rozliczanie wszystkich form zatrudnienia pracowników: umowy o pracę oraz umów cywilnoprawnych (np. umowa zlecenie, umowa o dzieło, prawa autorskie, umowa zryczałtowana)

√  podniesiesz komfort codziennej pracy swoich pracowników dzięki dużej elastyczności programu i możliwości dostosowania go do własnych potrzeb

√  zautomatyzujesz wyliczenia m.in.: wymiaru urlopu, pilnowania kwot granicznych, rozliczania nieobecności

√  zapewnisz sobie współpracę z programem Płatnik, oraz aplikacją SODiR

√  uzyskasz gwarancję bezpieczeństwa prawnego oraz zminimalizujesz ryzyko popełnienia błędu

Sage Symfonia 2.0 Kadry i Płace jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli szukasz kompleksowego, łatwego w obsłudze i intuicyjnego programu do obsługi kadrowo-płacowej w firmie rozliczającej się pełną księgowością. Rozwijaj swoją firmę i ciesz się wysokiej jakości produktem, polecanym przez księgowych.

Istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności Symfonii KDP o pakiet eDeklaracje + eDokumenty.

W cenie programu dostarczany jest silnik bazy danych Pervasive PSQL v.12 Workgroup na 10 stanowisk (licencja 1-firmowa na wszystkie programy Sage).