Produkt 1

Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość


Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość będzie wsparciem w prowadzeniu pełnej księgowości w Twojej firmie. Zapewni bezpieczeństwo i komfort codziennej pracy. Ułatwi realizowanie wymaganych operacji księgowych oraz bieżącą kontrolę zobowiązań i należności. Intuicyjna obsługa umożliwi szybki dostęp do potrzebnych informacji. Kluczowe funkcjonalności i zalety:

√  zapewnienie ciągłości rozliczeń poprzez wprowadzenie nierozliczonych transakcji do obrotów rozpoczęcia

√  możliwość pobierania danych kontrahenta z GUS √  możliwość zlecenia elektronicznego polecenia przelewu

√  wiekowanie rozrachunków – raport służy do analizy rozrachunków, wiekowanie w siedmiu przedziałach czasu ustalonych przez użytkownika. Wiekowanie może odbywać się jako analiza wszystkich lub wybranych transakcji.

√  drukowanie raportów i zestawień sporządzonych w programie w tradycyjnej, papierowej formie lub formie elektronicznej (format .pdf)

√  automatycznie prowadzony dziennik księgowań

√  zestawienie kontroli płatności VAT pomocne przy określaniu limitu kwoty do zwrotu

√  automatyczne naliczanie odsetek za zwłokę w płatnościach oraz możliwość wystawiania not odsetkowych w ogólnych lub szczegółowych, z precyzyjna informacją o naliczeniach cząstkowych

√  łączność internetowa z kontrahentem, bezpośrednio z kartoteki kontrahentów

√  zestawienie kontroli płatności VAT pomocne przy ustalaniu limitu kwoty podatku do zwrotu

√  przesyłanie zgromadzonych danych do programu Analizy Finansowe

√  współpraca z programem Sage Symfonia 2.0 Środki Trwałe Istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności Symfonii FK o moduł Analizy Finansowe, pakiet eDeklaracje + eDokumenty oraz Raporty Graficzne.

W cenie programu dostarczany jest silnik bazy danych Pervasive PSQL v.12 Workgroup na 10 stanowisk (licencja 1-firmowa na wszystkie programy Sage).