O nas
Firma
Misja
Klienci
Sklep internetowy
Poleć znajomemu
Strona główna
Powrót do poprzedniej
Drukuj tą stronę
Misja

PEŁNE WSPARCIE DLA FIRM - to misja i cel naszej firmy w zakresie
oferowanego przez nas oprogramowania marki Sage.

Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z systemami Symfonia oraz Forte:

Audyt oprogramowania - bezpłatnie spotykamy się aby poznać Państwa potrzeby, strukturę firmy oraz profil jej działalności, programy z których korzystali Państwo dotychczas, jak również możliwości przeprowadzenia migracji danych.

Odpowiedni dobór rozwiązań - składamy ofertę, w której proponujemy Państwu wybór systemu oraz modułów które w najlepszy sposób dopasują się do Waszych potrzeb, sprawdzą się w codziennym użytkowaniu i dadzą wiele nowych możliwości.

Dostawa oprogramowania - złożone przez Państwa zamówienie zrealizujemy szybko i bez opóźnień. Większość programów mamy dostępnych od ręki, a w przypadku bardziej rozbudowanych dostaw, czas oczekiwania nie przekracza 2 dni roboczych.

Pełne wdrożenie i konfiguracja - znamy systemy Sage w 120%. Działamy sprawnie, fachowo i konkretnie. Posiadamy również dużą wiedzę za zakresu księgowości, podatków, kadr i płac, ZUSu oraz innych spraw związanych z prowadzeniem firmy.

Szkolenie pracowników - przeprowadzamy profesjonalne kursy i szkolenia z obsługi systemów Sage, zarówno grupowe jak i indywidualne. Staramy się w jak najbardziej przyjazny sposób nauczyć Państwa użytkowników pracy na nowych programach.

Opieka powdrożeniowa - po zakończeniu wdrożenia programów zapewniamy nadzór nad ich prawidłowym działaniem oraz aktualizacją. Dbamy również o bezpieczeństwo danych, a w razie potrzeby oferujemy szybką i sprawną pomoc techniczną.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Możecie być Państwo pewni, że na każdym etapie naszej pracy i kontaktu
z Waszą firmą, nasi pracownicy będą dokładać wszelkich możliwych starań,
aby ustalone założenia wdrożeniowe i terminy realizacji były zachowane.

|  Strona główna  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako startową  |  Poleć znajomemu  |  Kontakt  |
...........................................................................................................................................................
Copyright © 1999-2012 by ESENSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.